DOKTOR KADROMUZ

Diş Doktoru Mert Sakarya

Estetik Diş Hekimliği, diş tedavisinde bilim ve sanatın birleştiği yerdir. Belirli bir tedavi disiplini veya türü olmaktan ziyade estetik, fonksiyonel ve biyolojik açıdan hasta için en iyi sonucu yaratmak amacıyla tüm diş tedavi disiplinlerini kapsar.

Uzman kadromuz ve deneyimli personelimizle  benzersiz bir deneyimin yanında çok yönlü ve birbirinden değerli Diş Doktorlarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve birçok farklı dilde hizmet alabileceğiniz Bayrampaşa OlyDent Diş Kliniğine sizleri bekliyoruz. 

Diş Kozmetiği genelde diş beyazlatma, kaplamalar gibi diş yüzeyindeki diş işleri ile ilgilenme eğilimindedir. Oysa estetik daha derinlemesine değerlendirilmeli, diş problemleri düzeltilmeli, implant, kron gibi işlemlerle bir ağız bakımı gerçekleştirilmelidir.

Doktor Illüstrasyon
Doktor Diş Muayenesi Yapıyor

Hakkımızda

Hastalarımızın hak ettiği en kapsamlı ve en iyi diş tedavisini sağlama noktasında yetenekli ve tecrübeli diş hekimleriyle kurulu bir kadroya sahiptir. Kliniğimiz, nitelikli bir çok dilde hizmet verebilen, güler yüzlü bir ekibe sahip olmakla birlikte inovatif tekiklerle sizlere hizmet vermektedir. OlyDent Diş Kliniği Gülüş Tasarımı, Hollywood Smile, Bonding, İmplant ve Diğer Tüm Kapsayıcı/koruyucu tedavileri sizlere sunmaktadır.

Vizyon ve Misyon

Tüm hastalarımıza modern, samimi ve profesyonel bir ortamda en yüksek standartlarda diş tedavi ve bakımını sağlamak birinci önceliğimizdir. Hastalarımızın önceliklerini anlayıp doğru iletişim kurarak, gerekli çözümler özelinde sağlıklı gülümsemelerini yeniden kazandırmak, kliniğimizin esas değerlerindendir.

RANDEVU İÇİN

Aşağıdaki formu doldurun biz size ulaşalım.

Örnek: 01.01.2001, 7 Ağustos 1987 vs.
× Hemen Randevu Oluşturalım!