HAKKIMIZDA

Doktor Illüstrasyon
Doktor Diş Muayenesi Yapıyor

Hakkımızda

Hastalarımızın hak ettiği en kapsamlı ve en iyi diş tedavisini sağlama noktasında yetenekli ve tecrübeli diş hekimleriyle kurulu bir kadroya sahiptir. Kliniğimiz, nitelikli bir çok dilde hizmet verebilen, güler yüzlü bir ekibe sahip olmakla birlikte inovatif tekiklerle sizlere hizmet vermektedir. OlyDent Diş Kliniği Gülüş Tasarımı, Hollywood Smile, Bonding, İmplant ve Diğer Tüm Kapsayıcı/koruyucu tedavileri sizlere sunmaktadır.

Vizyon ve Misyon

Tüm hastalarımıza modern, samimi ve profesyonel bir ortamda en yüksek standartlarda diş tedavi ve bakımını sağlamak birinci önceliğimizdir. Hastalarımızın önceliklerini anlayıp doğru iletişim kurarak, gerekli çözümler özelinde sağlıklı gülümsemelerini yeniden kazandırmak, kliniğimizin esas değerlerindendir.

Hizmetlerimiz

Olydent Bayrampaşa Diş Kliniği olarak,

Hastalarımızın önceliklerini anlayıp doğru iletişimi kurarak, gerekli çözümler kurmak önceliğimizdir.

Dental Implant Ikon

Diş İmplantı

Sağlıklı uygulamalarla yalnız eksik dişlerinizi doldurmayacak aynı zamanda hayat standartınızı   artıracak  profesyonel implant uygulaması için Bayrampaşa Diş Kliniğimize bekliyoruz.

Parlaş Diş Ikon

Diş Estetiği

Kliniğimizde gülüş tasarımı, Hollywood Smile, Bonding, İmplant ve aynı zamanda diğer tüm kapsayıcı koruyucu tedavileri sizlere sunmaktadır.

Kanal Tedavisi Ikon

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi çeşitli sebeplere bağlı olarak enfekte olmuş dişleri kurtarmak için uygulanan bir tedavi yöntemidir.  Bu sebeple diş tedavisinde önemli bir yer tutar.

Diş Beyazlatma Ikon

Diş Beyazlatma

Klinik ortamında doktor hastanın dişine uygun bir diş beyazlatma jelini ve ısı ve ultraviyole ışık yardımı ile uygulama gerçekleştirilir. Böylece temizlenen diş cilalanarak diş beyazlatma işi tamamlanır.

Parlaş Diş Ikon

Panoramik Röntgen

Tek  bir  uygulama  ile  diş  hekimlerinin  ağzınızın  tamamını  kapsamlı göre-bilmesini sağlayan  bu  yöntem  siz  değerli hastalarımıza  aynı zamanda en iyi  ve en hızlı   hizmeti   sunabilmemiz  için çok değerli bir uygulamadır. Bu nedenle doktorlar arasında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kanal Tedavisi Ikon

Diş Teli Tedavisi

Diş ve çene eklemlerindeki düzensizliklerde, dişler arasında olmaması gereken boşlukların giderilmesinde ve aynı zamanda gülüş tasarımında gerekli olan tedavilerin uygulanabilir hale getirilmesi noktalarında uygulanan bir tedavi sürecidir. 

× Hemen Randevu Oluşturalım!