Bayrampaşa Diş Kliniği

Placeholder

Bayrampaşa Diş Hastanesi

Ağız ve diş sağlığı düzenli olarak kontrol gerektiren ve kişinin yaşamı kalitesi üzerinde büyük pay sahip olan bir etkendir. Beslenme olgusunun ağızdan başlanması nedeniyle diş sağlığı çok önemlidir. Yemeklerdeki lezzetlerinden ve yiyecek içeceklerden alınacak tadı doğrudan etkiler ve aksi bir durumda yemek yemeyi işkence haline çevirebilir. Sağlıklı dişlere sahip olmak sağlıklı bir yaşamın kapısını aralar.

 

Dişler her ne kadar sağlık açısından önemli olsalar da estetik görünüm açısından da büyük önem taşır. Herkes inci gibi beyaz dişlerle gülümsemek ister ve ve estetik olarak bozuk ve kötü görünen dişler kişilerde özgüven eksikliği gibi psikolojik sonuçlar doğurabilir. OlyDent Bayrampaşa Diş Kliniği alanında uzman hekimler tarafından faaliyet veren müşteri memnuniyetini önemseyen ekibiyle hem sağlıklı hem estetik dişlere sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Bayrampaşa Kanal Tedavisi

Yıllardır sorun yaşadığınız dişlerinizdeki problemleri gidermek ve Bayrampaşa dişçi arayanların birincil tercihi olan diş kliniğimizde her zaman en hızlı ve en modern tedavileri uygulamakta ve teknolojik ekipman ve alanında uzman ekibimizle birlikte Bayrampaşa diş klinikleri arasında en çok tercih edilen diş kliniği olmayı başarıyoruz.


OlyDent Diş Kliniği olarak Gülüş Tasarımından, implanta, kanal tedavisinden edondodontiye kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı açısından uzman ve çeşitli alanlarda uzman hekimlerimizle 7’den 70’e her yaşa hitap edebiliyoruz. Bu kapsamda siz değerli hastalarımızın en çok ihtiyaç duyduğu diş sağlığı hizmetlerinden birisi olan kanal tedavisi olmaktadır. Kanal tedavisi dişin kökünün çeşitli sebeplere bağlı olarak çürük ya da hasar sebebiyle zarar görmesi durumlarında ihtiyaç duyulmakta olan bir tedavi yöntemidir. Bu diş sağlığı problemi en yaygın diş sorunları arasında yer almaktadır.


Bayrampaşa diş kliniği tecrubeli ekibimiz ile gerekli muayeneleri yaptıktan sonra sırasıyla dişin uyuşturulması, iltihaplı dokunun diş bölgesinden temizlenmesi, kanalların yeniden doldurulması, dişin yeniden kullanılabilir olması için inşaası, sağlamlığı artırabilmek adına destek ve kronun yerleşimi gibi aşamalardan sonra tamamlanmaktadır. Kanal Tedavi süreci hastanın diş sağlığı durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir ve en uzun soluklu teravi yöntemlerinden biri olabilmektedir.

Bayrampaşa Estetik Dolgu Yöntemleri

Bayrampaşa diş doktorları arasında bulunması güç olan ve aslında alanında en fazla ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisi de estetik dolgu işlemidir. Dolgu, uzun yıllardır çürükleri giderme noktasında en çok kullanılan ve en yaygın çözüm yöntemidir. Estetik dolgu ise diş dolgusunun dişlerin rengine uygun olarak ve doğal bir görünümde kırılan/eksik parçanın doldurulmasını sağlar. Dişin görünümünün doğallığını koruması noktasında bu uygulamanın kalitesi ve işçiliği çok önemlidir. Kaliteli hizmet sonrasında doğal ve estetik bir gülüş tasarımı elde edilir. Kompozit dolgu halojen ışık ile sertleştirilir ve dişe kimyasal olarak bağlanır. OlyDent Bayrampaşa Diş Kliniği Uzman Kadromuz Estetik Diş Dolgusu alanında müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. 

 

 

OlyDent, Bayrampaşa diş hekimi estetik dolgu arayışında olanların uğraması gereken Bayrampaşanın en kaliteli diş klinik hizmetini veren bir diş kliniğidir. Doktorlarımızın uygulalarında estetik dolguyu tercih etmesinin en temel nedeni yapılan dolgunun şekil ve renk olarak doğal formunda olması, dolgu sınırlarının belli olmaması ve kişinin kendi dişinden ayırt edememesi olmaktadır. Bayrampaşa Diş Kliniğimizde hem tedavi hem estetik kaygılarınız estetik dolgularla birlikte gidecek ve daha sağlıklı gülümsemelere sahip olacaksınız.

Bayrampaşa 20'lik Diş Tedavisi

Tüm insanlarda dişlerinin bir çıkış sıralaması bulunmaktadır. Bunları kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Süt dişleri,
  • Ön dişler,
  • Köpek dişleri,
  • Azı dişleri,
  • 20’lik dişler.

Her ne kadar Bayrampaşa Ali Fuat Başgil Diş Hekimi arayışında olanlarcın söylediği gibi 20’lik diş olsa da bu dişlerin çıkması 17 ile 30 yaş arsında sürmektedir. Yani 20 yaşında değil daha sonra da sizi rahatsız edebilir. 20’lik dişler bazı insanlarda şiddetli diş ve çene ağrılarına neden olabilmekte ve çekilmek zorunda kalınabilmekte. Ayrıca 20’lik dişler çürük, diş eti hastalığı, ortodontik sebepler, kist oluşması gibi durumlarda da çekilmek zorunda kalınabilir. Bu dişlerin çekilme prosedürü diğer dişlerden farklıdır. Çoğunlukla çene ile doğrudan bağlantılı bir yapıda olduğu için diş hastanelerinin çok büyük çoğunluğunda 20’lik diş çekimi yapılmaz. Bayrampaşa Diş Kliniğimizde 20’lik dişin durumuna ve hastanın özelliğine göre yöntemler ve uygulamalar geliştirilir. OlyDent Bayrampaşa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kliniğimizde 20’lik dişler için operasyon detayları hazırlanmakta ve başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Bayrampaşa İmplant Tedavisi

Bayrampaşa Diş Poliklinikleri arasında özel ve popüler bir yere sahip olan OlyDent Diş Kliniğimizde bulunan bir diğer uygulama da  implant tedavileridir. İmplant kısaca ağızda çeşitli sebeplerle kaybedilmiş, eksik dişlerin yerine boşluğu doldurmak için çene kemiği içerisine yerleştirilen ve diş kökü görevi gören titanyum vidalardır. Hastanın ihtiyacına, isteğine ve durumuna göre vidalar üzerine kron, köprü gibi diş protezleri ile eksik dişlerin yerleri doldurulmaktadır.

Bayrampaşa Çocuk Diş Hekimliği

Bayrampaşa Diş Kliniğimizde alanında uzman hekimlerimiz tarafından çocuk diş tedavileri de yapılmakta, çocukların yaşlarına ve diş durumlarına en uygun tedaviler belirlenerek hem estetik hem sağlıklı dişlere sahip olmaları sağlanmaktadır.

OlyDent Bayrampaşa Diş Polikliniği

ADRES:          Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Cad. No:122/A Bayrampaşa İstanbul

TELEFON:    +90 531 964 2737

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hemen Randevu Oluşturalım!